Nasza mieszcząca się w Katowicach firma od 31 lat pomaga rozwiązywać problemy ze słuchem. Tobie też potrafimy pomóc.
W swojej ofercie posiadamy pełną gamę nowoczesnych aparatów słuchowych, mogących zaspokoić indywidualne potrzeby i preferencje każdej osoby z ubytkiem słuchu.

Bezpłatne badania słuchu i konsultacje audioprotetyczne

Zapraszamy na bezpłatne, profilaktyczne badanie słuchu i zrozumiałości mowy dla dorosłych i dzieci.

Aparaty słuchowe wewnątrzuszne i zauszne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów. Posiadamy pełną gamę nowoczesnych aparatów słuchowych różnych typów.

Baterie i akcesoria do pielęgnacji aparatów słuchowych

Baterie, wkładki, nakładki, filtry, kopułki. Akcesoria do pielęgnacji aparatów słuchowych.

Profesjonalny serwis aparatów słuchowych

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pełnego serwisu gwarancyjnego oraz napraw pogwarancyjnych aparatów słuchowych.

Dlaczego Audio-med?

W swojej ofercie posiadamy pełną gamę nowoczesnych aparatów słuchowych, mogących zaspokoić indywidualne potrzeby i preferencje każdej osoby z ubytkiem słuchu.

Umożliwia to naszym specjalistom wybór najlepszego rozwiązania, które perfekcyjnie odpowiada stopniowi ubytku słuchu, doświadczeniu w noszeniu aparatów, trybowi życia i możliwościom finansowym pacjenta.

poznaj nas lepiej

lata doświadczenia

Nie eksperymentuj ze swoim słuchem. Oddaj go w ręce jednej z najbardziej doświadczonych firm na Śląsku.

Tysiące zadowolonych klientów

Kilkanaście tysięcy zadowolonych Pacjentów potwierdziło nasz profesjonalizm oraz pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań osób z wadą słuchu.

Dogodne finansowanie

Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dodatkowo nasza firma oferuje sprzedaż ratalną.

Firma rodzinna

Nasza firma to nie tylko biznes - to ważne, rodzinne przedsięwzięcie, które od blisko 31 lat staramy się wspólnie udoskonalać.

Wizyty domowe

Nie tylko w naszej katowickiej siedzibie firmy, ale także w domu pomagamy Ci usłyszeć. Zadzwoń: (32) 206 85 03 - umówmy się na wizytę.

Dyplomy i certyfikaty

Firma, która od lat inwestuje w umiejętności oraz wiedzę. zobacz galerię certyfikatów oraz dyplomów

Sprawujemy stałą i kompleksową opiekę audioprotetyczną nad Pacjentem.

poznaj naszą szeroką ofertę aparatów słuchowych

Istnieje wiele rodzajów aparatów słuchowych, które mają różne funkcje i możliwości. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie aparatu najlepiej odpowiadającego potrzebom pacjenta. Większość osób niedosłyszących może poprawić słyszenie dzięki noszeniu aparatów słuchowych.

Najczęściej spotykane typy i rodzaje obudów (kształtów) aparatów słuchowych:

  • Całkowicie wewnątrzkanałowy (CIC)
  • Wewnątrzkanałowy (ITC)
  • Wewnątrzuszny (ITE)
  • Zauszny (BTE)

 

poznaj oferowane przez nas klasy aparatów

 

 

Jak do nas trafić

Firma Audio-Med powstała jako efekt rodzinnej pasji, współpracy i dążenia do poprawy jakości życia osób z niedosłuchem. Systematycznie rozszerzamy zakres naszych usług o najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny protetyki słuchu oraz narzędzi diagnostycznych. Od 31 lat prowadzimy bezpłatne badania i konsultacje audioprotetyczne, oferujemy również pełen serwis gwarancyjny jak i naprawy pogwarancyjne aparatów słuchowych.

Ułatwieniem dla naszych pacjentów jest również lokalizacja naszego salonu w samym centrum Katowic, łatwo do nas dotrzeć zarówno komunikacją miejską jak i korzystając z samochodu (dogodny dojazd autostradą A4 oraz DTŚ z między innymi takich miast jak Chorzów, Zabrze, Bytom i Sosnowiec).

 

 

x